apps

NIOX PANEL


Harici bir ekranda NIOX hareketlerini görüntüleme olanağı sağlayan, opsiyonel bir yazılım aksesuarı.

Windows PC veya tablete yüklenmek üzere tasarlanmıştır. NIOX Paneli; USB kablosu veya Bluetooth aracılığıyla, NIOX VERO ile bir PC / Tablet arasında bağlantı kurularak kullanılabilir.

Ek olarak, NIOX Panel aşağıdaki özellikleri içerir:

  • 3 farklı animasyon seçeneği
  • Cihaz, PC / Tablet aracılığıyla uzaktan çalıştırılabilir
  • Müşteri Desteği tarafından sorun giderme yapılması durumunda bir servis günlüğü (günlük hata inceleme kaydı) indirilebilir.
  • Destek verilerinin otomatik olarak bulut tabanlı transferi. Bu otomatik transferi gerçekleştirmek için iletişim bilgilerini girmeniz istenecektir. Microsoft Azure Secure Cloud Hizmeti, cihazdaki teknik verileri otomatik olarak İnternet üzerinden Circassia ve distribütörlere iletecektir.

 

Teknik veriler, daha iyi hizmet ve destek sağlamak için şunları içerebilir: Zaman damgaları (günün tarih ve saatini içeren damga), uyarı kodları, sıcaklık, nem, pil durumu, cihazda / sensörde / temizleyicide (gaz / hava temizleyici) kalan ölçüm sayısı. Circassia veya distribütör tarafından hiçbir hasta verisi toplanmamaktadır.

NIOX Panel, cihazın donanım güncellemelerinin daimi taşıyıcısıdır.

NIOX Paneli, NIOX cihazına sahip olan herkes için ücretsizdir. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

 

NIOX® UYGULAMALAR

Ek özelliklerden yararlanabilmek için tek bir yüklemeyle edinilen çeşitli yazılım uygulamaları.

NIOX Uygulamaları, bir Windows PC veya tablete kurulum için tek seferlik bir yükleme ile edinilen bir dizi yazılım uygulamasıdır. USB kablosu veya Bluetooth aracılığıyla NIOX VERO ile bir Windows PC / Tablet arasında bağlantı kurularak ilgili uygulamalar kullanılabilirler.

 

  • NIOX Patient, hastaların her birinin ölçüm değerlerine genel bir bakış için ve normalde bir hemşire veya doktor tarafından kullanılır.
  • NIOX Database normalde, kurulum sırasında veritabanının konumunu tanımlamak için yalnızca bir kez kullanılır. Veritabanı, belirli bir hastayla ilgili ölçümlerin, birkaç farklı cihazda gerçekleştirilse bile merkezi olarak toplanmasına izin verir. Veritabanı ayrıca, harici kalite kontrol ölçümlerini de barındırabilir.
  • NIOX Admin; yönetici tarafından NIOX kullanıcılarını, doktorları, veritabanı yönetimini ve raporların özelleştirilmesini tanımlamak için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

* LÜTFEN DİKKAT - İlgili yazılım uygulamaları, hasta verilerinin bir PC / tablete depolanmasına olanak sağlayacaktır, bu nedenle lütfen herhangi bir kurulumdan önce hasta gizliliği ve veri saklama ile ilgili yerel gizlilik politikanıza bakın.