DOĞRU HAVA YOLU İNFLAMASYONUNUN NIOX VERO İLE ÖLÇÜMÜ

NIOX VERO, dünya çapında en çok kullanılan FeNO test cihazlarından biridir.

niox vero
1. resim

Astımla mücadeleye yardımcı olmak için tasarlandı.


Astımın karmaşıklığı ve çok türlülüğü, teşhis ve tedavide kendine güvenmenin her zaman kolay olmadığı anlamına gelir. Astım prevalansının artmasıyla, yeterince kontrol edilemeyen astım, hastalar için uzun vadeli sonuçlar doğurabilir.

FeNO ile hasta sonuçlarını iyileştirin. 


FeNO testi artık dünya çapında kılavuzlarda astım bakımı için önerilmektedir. Astımı doğru bir şekilde teşhis etmek ve yönetmek için doğru bir FeNO test cihazına sahip olmak çok önemlidir. FeNO değerleri iyi oluşturulmuştur ve tedavi kararınızı optimize etmeye yardımcı olabilir. Mevcut ATS FeNO eşikleri, NIOX teknolojisinin en yaygın kullanılan cihaz olduğunu, çalışmalarda kullanılan diğer FeNO test cihazlarından elde edilen sonuçların NIOX ile karşılaştırılamayacağını ve bu da, NIOX'un ATS'ye göre astımı yönetirken daha güvenilir bir okuma sunabileceğini göstermektedir.

2. resim

Tek bir ölçümde doğru okuma sağlamak için tasarlanmıştır. 

Eşsiz bir teknoloji ile üretilmiştir.

Eşsiz sensör teknolojisi ve kendi kendini kalibrasyon yöntemleri sayesinde NIOX VERO®, güvenilebilir bir cihaz olduğunu kanıtlamıştır.

Çevresel NO'nun giderilmesi

NIOX VERO®'nun doğruluğu, çevre ve çevre ne olursa olsun, çevresel NO etkisini ortadan kaldıran benzersiz bir teknoloji ile korunur.

Kalibrasyon

NIOX VERO®, cihaz açıldığında otomatik kontroller gerçekleştirir. Tüm sensörler, yeniden kalibre edilmesine gerek kalmadan belirtilen ömürleri boyunca doğruluğu sağlamak için üretim sırasında ayrı ayrı kalibre edilmektedir.

Nazal Nitrik Oksit (nNO) ölçümü

NIOX VERO®, hastalarda Primer Siliyer Diskinezinin (PCD) tanımlanmasına ve teşhis edilmesine yardımcı olacak olan nNO testleri yapmak için de kullanılabilir.

Cihazlar birbirinin yerine kullanılamaz.

Sensör teknolojisindeki farklılıklar nedeniyle, diğer FeNO cihazları doğrudan NIOX ile karşılaştırılamaz.

~ 1 dakika içinde sonuç

Test tamamlandıktan sonra, hastanız için doğru FeNO sonucunu üretmek yaklaşık  1 dakika sürer.

Circassia tarafından üretilmiştir. 

Niox VERO®, FeNO testlerinde dünya lideri olan Circassia tarafından üretilmektedir.

Mükemmel kullanıcı deneyimi


NIOX VERO'nun hem Sağlık Uzmanları, hem de hastalar için kullanımı oldukça kolaydır. NIOX Hasta ve Panel Uygulamalarının opsiyonel olarak dahil edilmesiyle birlikte, üç ilgi çekici animasyon seçeneği, uygulamayı gerektiği gibi düzenleme esnekliği sağlar. NIOX VERO cihazı hafiftir, taşınabilirdir ve klinik ortamda kolay hareket sağlar.

7

NIOX VERO; astımın güvenilir teşhisi ve tedavisinde fark yaratır.


FeNO ölçümünden sonra klinisyenler, %90'ı ICS ilaçlarında değişiklikler içeren vakaların % 31'inde tedavi planlarını değiştirdiler. Bununla birlikte, çalışmalar; NIOX'un, astım hastalarını klinik bir ortamda düzenli olarak test etmek için kullanılması dahilinde gözlemlenen alevlenmelerde %50'ye varan bir azalma olduğunu göstermiştir.