Gizlilik ve Güvenlik

Bu web sitesinde yayınlanan bütün metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, video kayıtları, filmler, yazılımların ve elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu unsurların Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti’nin 'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.Alerkan, sitede yer alan materyallerin (tanıtım filmi, görsel gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izin verebilir. Ancak bu kullanım sonucu ortaya çıkabilecek her türlü yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan kişiye aittir. Siteye erişim ya da siteden herhangi bir döküman indirilmesi nedeniyle bilgisayar donanımında, yazılımında veya diğer varlıklarda olabilecek tüm hata, hasar ya da diğer olası sonuçlardan Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz.

Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. sitede belirtilen bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken çabayı sarfedecektir. Ancak sitede kullanılan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda sorumluluk taşımaz. Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. dilediği zaman tüm bilgileri, kuralları değiştirebilir veya iptal edebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, donanım, opsiyon, fiyat, ödeme ve teslimat koşulları, ürün ve özellikleri, distribütör bilgileri , bayi bilgileri, teknik resim, teknik özellik, görsel, açıklama ve haber gibi bilgiler sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup, Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.  önceden haber vermeksizin bunlarda değişiklik yapabilir.Kullanıcı, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu  Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.’den temin ve teyid  etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Sitede belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz.

Öneri-sikayet formu ve teknik servis- destek formu gibi formları doldurarak iletilmiş olan kullanıcı bilgileri, sadece Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. tarafından kalite, teknik servis, müşteri destek ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacaktır. Bu amaç dışında, Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.  formlara kaydedilen bilgileri gizli tutacağını ve üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.Sitede yer alan formların doldurulmuş olması, kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez. Eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgilerin yer aldığı formlar, hiç değerlendirilmeyebilir.

Web sitemiz diğer sitelere bağlantılar içerebilir.Bu sitelere bağlandığınızda kişisel bilgilerinizi vermeden önce ,bu sitelerin kendi gizlilik politikalarıyla ilgili bölümü ziyaret etmenizi öneririz. Bu web sitelerinin hiçbirinin, içeriği, güvenliği ve gizlilik uygulamalarından şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.'nin sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Web sitemizin kullanılması, yukarda belirtilen kullanım koşullarını okuyup kabul ettiğinizi  ifade eder. Bu şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesine erişemez veya başka bir şekilde bu web sitesini kullanamazsınız.

Telif Hakları Alerkan İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.' ne aittir.