Kalite Güvence

Kalite politikamız mükemmelliyetçilik, rekabet edilebilirlik ve toplumsal sorumluluk olguları üzerine inşa edilmiştir. Bu çerçevede, maksimum kalitede sağlık ürünlerinin, toplumun tüm kesimlerine ulaşabilecek maliyetleri beraberinde getirecek yüksek verimlilikte ve yüksek kalitenin sürekliliğini beraberinde getirecek standartlara ve mevzuata tam uyum içinde üretilmesini esas alır.

Ayrıca, şirketimiz tarafından sunulan cihazlar, satış aşamasından kullanımının tamamen sona erdiği aşamaya kadar titiz bir şekilde kayıt ve takip altına alınır. Bu süreçte ürün kalitesiyle birlikte, sağlanan hizmet kalitesine de önem verilmekte ve kullanıcı memnuniyetinin en üst seviyede gerçekleşmesi hedeflenmektedir. Bunlarla birlikte;

  • Sistemde sürekli iyileştirmeyi hedefleyen bir toplam kalite yönetim anlayışı benimsenir.

  • Sağlanan ürün ve hizmetlerde ulusal ve uluslararası standartlar ve mevzuatlar esas alınır.

  • Sürekli hizmet içi eğitime ve çalışanlarının memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasına önem verilir.

  • Teknolojinin ve yeni üretim tekniklerinin yakından takip edilip, sağlanan mal ve hizmetlerin üretiminde en yeni teknik ve teknolojilerin kullanılmasıyla, kaliteyi iyileştirirken verimliliğin de artırılması hedeflenir.

Şirketimiz 93/42/EEC Yönetmeliği Tam Kalite Güvence Sistemi ve EN ISO 13485:2016 Uluslararası Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. Ayrıca gerek ürünlerimiz, gerekse ürünlerimizin girdilerini oluşturan hammaddeler, uluslararası kalite standartlarını karşıladığını gösteren sertifikalara ve uluslararası kabul görmüş laboratuvarlarca onaylı test raporlarına da sahiptir.